Roline

Connectors

1 - 20 van 39 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • 4,13 €Each
Roline 2-Port RJ45 Modular Coupler, Cat6, UTP
  • TypeModular Coupler
  • Interface TypeRJ45
  • LAN CategoryCat6
  • Number of Ports2
  • Shield TypeUTP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Couplers
  • 12,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat6a
  • GenderFemale
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • LAN CategoryCat6a
  • Mounting TypeKeystone Mount
  • Number of Ports1
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 6,60 €Each
Roline, Female HDMI to Male Mini HDMI
  • Converts From GenderFemale
  • Converts From TypeHDMI
  • Converts To GenderMale
  • Converts To TypeMini HDMI
  • End 1Female HDMI (1)
Bekijk vergelijkbare producten in categorie AV Adapters
  • 30,00 €Each
Roline 21.15.9274-5 LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter, 0.3dB Insertion Loss
  • Connector TypeLC to LC
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Fibre Size125µm
  • Maximum Cable Diameter2mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Adapters
  • 18,00 €Each
Roline 21.15.9272-10 LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter, 0.3dB Insertion Loss
  • Connector TypeLC to LC
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Fibre Size125µm
  • Maximum Cable Diameter2mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Adapters
  • 16,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat8
  • GenderFemale
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • LAN CategoryCat8
  • Number of Ports1
  • Mounting TypeKeystone Mount
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 8,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat6a
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • GenderFemale
  • LAN CategoryCat6a
  • Mounting TypeKeystone Mount
  • Number of Ports1
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 8,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat6a
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • GenderFemale
  • LAN CategoryCat6a
  • Mounting TypeKeystone Mount
  • Number of Ports1
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 45,00 €Each
Roline 21.15.9275-5 LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter, 0.3dB Insertion Loss
  • Connector TypeLC to LC
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Fibre Size125µm
  • Maximum Cable Diameter2mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Adapters
  • 4,50 €Each
Roline DIN Rail Adapter Series DIN Rail Adapter for Use with Keystone Module
  • Accessory TypeDIN Rail Adapter
  • SeriesDIN Rail Adapter
  • For Use WithKeystone Module
  • Mounting TypeDIN Rail Mount
Bekijk vergelijkbare producten in categorie DIN Rail Terminal Accessories
  • 6,64 €Each
Roline 2-Port RJ45 Modular Coupler, Cat6, STP
  • TypeModular Coupler
  • Interface TypeRJ45
  • LAN CategoryCat6
  • Number of Ports2
  • Shield TypeSTP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Couplers
  • 10,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat6
  • GenderFemale
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • LAN CategoryCat6
  • Number of Ports1
  • Mounting TypeKeystone Mount
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 7,00 €Each
Roline RJ45 Keystone Jack Series Female RJ45 Connector, Keystone Mount, Cat6
  • GenderFemale
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • LAN CategoryCat6
  • Number of Ports1
  • Mounting TypeKeystone Mount
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 15,00 €Each
Roline 21.15.9271-10 LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter, 0.3dB Insertion Loss
  • Connector TypeLC to LC
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Fibre Size125µm
  • Maximum Cable Diameter2mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Adapters
  • 15,00 €Each
Roline Connectors RJ-45 Series Male RJ45 Modular Plug, Wire Mount, Cat8
  • Ethernet Connector TypeRJ45 Connector
  • GenderMale
  • LAN CategoryCat8
  • Number of Ports1
  • Mounting TypeWire Mount
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Connectors
  • 6,40 €Each
Roline D Sub Adapter Male 9 Way D-Sub to Male 9 Way D-Sub
  • Converts From GenderMale
  • Converts From Type9 Way D-Sub
  • Converts To GenderMale
  • Converts To Type9 Way D-Sub
Bekijk vergelijkbare producten in categorie D Sub Adapters
  • 50,43 €Each
Roline AV Adapter, Male DisplayPort to Female HDMI
  • Converts From GenderMale
  • Converts From TypeDisplayPort
  • Converts To GenderFemale
  • Converts To TypeHDMI
  • TypeHDMI
Bekijk vergelijkbare producten in categorie AV Adapters
  • 3,12 €Each
  • 6,16 €Each
Roline Junction Box, Cat6, STP
  • TypeJunction Box
  • LAN CategoryCat6
  • Shield TypeSTP
  • Wiring ConfigurationStraight
  • Length26mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Couplers
  • 3,97 €Each
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
02 528 07 70