RS PRO Red Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS-stocknr.:
- 191-7788
- Fabrikant:
- RS PRO
Bulkkorting beschikbaar
Bekijk bulkkortingSubtotaal (1 verpakking van 5 eenheden)*
€ 9,57
(excl. BTW)
€ 11,58
(incl. BTW)
GRATIS bezorging voor bestellingen vanaf € 90,00
Op voorraad
- Plus verzending 145 stuk(s) vanaf 26 oktober 2026
Heeft u meer nodig? Klik op 'Controleer leverdata' voor extra voorraad en levertijden.
Aantal stuks | Per stuk | Per verpakking* |
|---|---|---|
| 5 - 20 | € 1,914 | € 9,57 |
| 25 - 45 | € 1,758 | € 8,79 |
| 50 - 95 | € 1,684 | € 8,42 |
| 100 + | € 1,60 | € 8,00 |
*prijsindicatie
- RS-stocknr.:
- 191-7788
- Fabrikant:
- RS PRO
Specificaties
Datasheets
Wetgeving en conformiteit
Productomschrijving
Zoek vergelijkbare producten door een of meer kenmerken te selecteren.
Alles selecteren | Attribuut | Waarde |
|---|---|---|
| Merk | RS PRO | |
| Product Type | Panel Mount Indicator | |
| Voltage | 200V ac, 250V ac | |
| Light Output Colour | Red | |
| Bezel Colour | Black | |
| Length | 14mm | |
| Series | RS PRO | |
| Mount Hole Size | 11 x 30 mm | |
| Alles selecteren | ||
|---|---|---|
Merk RS PRO | ||
Product Type Panel Mount Indicator | ||
Voltage 200V ac, 250V ac | ||
Light Output Colour Red | ||
Bezel Colour Black | ||
Length 14mm | ||
Series RS PRO | ||
Mount Hole Size 11 x 30 mm | ||
Panel cut-out – 11x30mm
Snap fit
Suitable for a variety of applications including HVAC, hygiene equipment, control panels
Ambient temperature up to 120 °C
Will also suit other 11x30mm switch products.
Colour options - green, red, amber
Gerelateerde Links
- RS PRO A5 Series Red Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO Red Panel Mount Indicator, 22 x 30 mm, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO Amber Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO Green Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO A5 Series Green Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO A5 Series Amber Panel Mount Indicator, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO Green Panel Mount Indicator, 22 x 30 mm, 200V ac, 250 V ac
- RS PRO Red Panel Mount Indicator, 130V ac, 5mA Panel Mount, Prominent
