Fabrikantnummer

RS PRO OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable LC 50/125μm 3m


21 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
104 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

25,28 €

(excl. BTW)

30,59 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-7134
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 1425,28 €
15 - 4920,22 €
50 +16,84 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length3m
Propagation ModeOM2 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourOrange
Connector ALC
Fibre TypeOM2