Fabrikantnummer

RS PRO OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable LC 62.5/125μm 3m

Afbeelding representeert productcategorie


3 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
100 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

24,80 €

(excl. BTW)

30,01 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-7083
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
GB
Aantal stuksPer stuk
1 - 1424,80 €
15 - 4919,83 €
50 +16,53 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length3m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange
Connector ALC
Fibre TypeOM1