Fabrikantnummer

RS PRO OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable SC 900μm 1m


2 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

13,52 €

(excl. BTW)

16,36 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
121-3938
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 913,52 €
10 - 4912,16 €
50 - 9911,46 €
100 - 24910,79 €
250 +10,11 €

RS Pro Duplex LC-SC OM4 Fibre Optic Patchcords



Features and Benefits



Applications



KenmerkWaarde
Length1m
Propagation ModeOM4 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BSC
Core Diameter900µm
Sheath ColourBlue
Connector ALC
Fibre TypeOM4