Fabrikantnummer

Ideal Networks Fibre Optic Test Equipment FiberMaster Power Meter, -60 → +3 dBm


3 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
10 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

675,00 €

(excl. BTW)

816,75 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
563-986
Fabrikantnummer:
33-928
Fabrikant:
Ideal Networks
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 +675,00 €

Ideal Networks Fibre Optic Test Equipment



Features and Benefits



Applications



Certifications



KenmerkWaarde
Cable TypeSingle Mode & Multimode
Equipment TypePower Meter
Connector TypeFixed SC, Fixed ST
Wavelengths1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 850 nm
Maximum Power Measurement+3dBm
Battery TypeAAA
Battery Life360 h
Power SourceBattery
Includes33929 Source, Case, FC Adapter, Power Meter, SC Adapter, ST Adapter, User Manual
Model Number pFiberMaster
Minimum Operating Temperature-10°C
Maximum Operating Temperature+60°C
Minimum Output Power-6dBm