Fabrikantnummer
Electronics Components, Power & Connectors
Electrical, Automation & Cables
Mechanical Products & Tools
IT, Test & Safety Equipment

Harting, LC Single Mode Fibre Optic Connector 9/125μm Fibre Size

RS-stocknr.:
110-9375
Fabrikantnummer:
20101258220
Fabrikant:
HARTING
HARTING
Bekijk alle Fibre Optic Connectors
tijdelijk niet op voorraad nieuwe voorraad verwacht op 07/12/2021, met een levertijd van 2 à 3 werkdagen.
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

17,44 €

(excl. BTW)

21,10 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 - 917,44 €
10 - 2416,56 €
25 - 4915,71 €
50 +14,84 €
RS-stocknr.:
110-9375
Fabrikantnummer:
20101258220
Fabrikant:
HARTING
Land van herkomst:
DE

Wetgeving en conformiteit

Land van herkomst:
DE

Productomschrijving

Harting LC Connector, Single Mode



Specificaties

KenmerkWaarde
Connector TypeLC
Single/MultimodeSingle Mode
Fibre Size9/125µm
Jacket Diameter3mm
ColourBlue
tijdelijk niet op voorraad nieuwe voorraad verwacht op 07/12/2021, met een levertijd van 2 à 3 werkdagen.
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

17,44 €

(excl. BTW)

21,10 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 - 917,44 €
10 - 2416,56 €
25 - 4915,71 €
50 +14,84 €