Fabrikantnummer

RS PRO OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable ST 62.5/125μm 30m


20 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

54,64 €

(excl. BTW)

66,11 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
738-8489
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 1454,64 €
15 - 4951,90 €
50 +49,16 €

RS Pro Standard Fibre Patch Cords - ST to ST



Features and Benefits



Caution

Standards

KenmerkWaarde
Length30m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BST
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange
Connector AST
Fibre TypeOM1