Fabrikantnummer

RS PRO OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 50/125μm 5m


25 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

10,23 €

(excl. BTW)

12,38 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-6844
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 +10,23 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourPurple