Fabrikantnummer

RS PRO OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable LC 50/125μm 5m

RS-stocknr.:
536-6844
Fabrikant:
RS PRO
RS PRO
SOA_GLOBAL.png

1 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
203 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

10,43 €

(excl. BTW)

12,62 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 +10,43 €
RS-stocknr.:
536-6844
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN

Datasheets


Wetgeving en conformiteit

Land van herkomst:
CN

Productomschrijving

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution


Specificaties

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourPurple
Connector ALC
Fibre TypeOM3
1 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
203 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

10,43 €

(excl. BTW)

12,62 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 +10,43 €