Fabrikantnummer

RS PRO OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable SC to SC 62.5/125μm 2m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

32,70 €

(excl. BTW)

39,57 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
535-7496
Fabrikant:
RS PRO

N.v.t.

Land van herkomst:
GB
Aantal stuksPer stuk
1 - 1432,70 €
15 - 4931,06 €
50 +29,44 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords SC to SC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>Do you need a different length? </B>



<B>FAQs</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BSC
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange