Fabrikantnummer

RS PRO OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable ST 50/125μm 2m


42 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.

Prijs Each

13,93 €

(excl. BTW)

16,86 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 - 1413,93 €
15 - 4913,24 €
50 +12,55 €
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
535-7238
Fabrikant:
RS PRO

N.v.t.

Land van herkomst:
GB

RS Pro Standard Fibre Patch Cords - ST to ST



Features and Benefits



Caution

Standards

KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM2 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BST
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourOrange
Connector AST
Fibre TypeOM2