Fabrikantnummer

Bulgin OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 62.5/125μm 5m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each (In a Pack of 5)

25,612 €

(excl. BTW)

30,991 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
176-8823
Fabrikantnummer:
PXF4054BAA
Fabrikant:
Bulgin
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stukPer pak*
5 +25,612 €128,06 €
*prijsindicatie


KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange