Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC to LC 20m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

23,79 €

(excl. BTW)

28,79 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
172-7308
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 423,79 €
5 - 922,93 €
10 - 4921,95 €
50 - 9921,09 €
100 +20,12 €



KenmerkWaarde
Length20m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Sheath ColourYellow