Fabrikantnummer

COMMSCOPE OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable SC 62.5/125μm 2m


54 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each (In a Bag of 6)

33,438 €

(excl. BTW)

40,46 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
162-1693
Fabrikantnummer:
5349578-2
Fabrikant:
COMMSCOPE
Land van herkomst:
IN
Aantal stuksPer stukPer zak*
6 +33,438 €200,628 €
*prijsindicatie

Commscope Fibre Optic Patch Cable - Twin Zip, SC Duplex to SC Duplex, Multimode



Note

KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BSC
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange
Connector ASC
Fibre TypeOM1