Fabrikantnummer

COMMSCOPE OS2 Single Mode Fibre Optic Cable SC 9/125μm 1m


Niet meer leverbaar bekijk hieronder eventuele alternatieven of neem contact op met onze Customer Service
RS-stocknr.:
144-6113
Fabrikantnummer:
6536508-1
Fabrikant:
COMMSCOPE

Commscope Fibre Optic Patch Cable - Zip Cord, LC/PC Duplex to SC/PC Duplex Singlemode



<B>Features and Benefits</B>



<B>Applications</B>



KenmerkWaarde
Length1m
Propagation ModeOS2 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BSC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow
Connector ALC
Fibre TypeOS2