Fabrikantnummer

COMMSCOPE OS2 Single Mode Fibre Optic Cable LC to LC 9/125μm 3m


Op voorraad - levertijd 4 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

39,46 €

(excl. BTW)

47,75 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
144-6105
Fabrikantnummer:
6536501-3
Fabrikant:
COMMSCOPE
Aantal stuksPer stuk
1 +39,46 €

Commscope Fibre Optic Patch Cable - Zip Cord, LC/PC Duplex to LC/PC Duplex Singlemode



<B>Features and Benefits</B>



<B>Applications</B>



KenmerkWaarde
Length3m
Propagation ModeOS2 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow