Fabrikantnummer

COMMSCOPE OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable SC 50/125μm 2m


2 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

60,91 €

(excl. BTW)

73,70 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
144-6084
Fabrikantnummer:
6536464-2
Fabrikant:
COMMSCOPE
Land van herkomst:
CZ
Aantal stuksPer stuk
1 - 460,91 €
5 - 955,37 €
10 - 2450,76 €
25 - 4946,85 €
50 +43,52 €

Commscope Fibre Optic Patch Cable- Twin Zip, OM3 SC Duplex to SC Duplex Multimode



<B>Features and Benefits</B>



<B>Applications</B>



KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BSC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourLight Blue
Connector ASC
Fibre TypeOM3