Fabrikantnummer

COMMSCOPE OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable LC 50/125μm 2m


Niet meer leverbaar bekijk hieronder eventuele alternatieven of neem contact op met onze Customer Service
RS-stocknr.:
144-6079
Fabrikantnummer:
6536969-2
Fabrikant:
COMMSCOPE

Commscope Fibre Optic Patch Cable - Twin Zip, OM3 LC Duplex to LC Duplex Multimode



<B>Features and Benefits</B>



<B>Applications</B>



KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourLight Blue
Connector ALC
Fibre TypeOM3