Fabrikantnummer

RS PRO OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable LC 900μm 10m


39 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

25,31 €

(excl. BTW)

30,63 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
121-3922
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 925,31 €
10 - 4922,82 €
50 - 9921,53 €
100 - 24920,33 €
250 +19,03 €

RS Pro Duplex LC-LC OM3 Fibre Optic Patchcords



Features and Benefits



Applications



KenmerkWaarde
Length10m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter900µm
Sheath ColourBlue
Connector ALC
Fibre TypeOM3