Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC 9/125μm 5m


46 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

19,10 €

(excl. BTW)

23,11 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
135-660
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
GB
Aantal stuksPer stuk
1 - 1419,10 €
15 - 4915,26 €
50 +12,74 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow
Connector ALC
Fibre TypeOS1