Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC 9/125μm 3m


1 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
3 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

17,76 €

(excl. BTW)

21,49 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
135-654
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 1417,76 €
15 - 4914,21 €
50 +11,83 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length3m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow
Connector ALC
Fibre TypeOS1