RS Components
Onze website gebruikt cookies en soortgelijke technologieën om u nog beter van dienst te zijn bij het zoeken of het plaatsen van een bestelling, voor analytische doeleinden en om advertenties te personaliseren.
 
Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC to LC 9/125μm 5m


4 - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
55 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

33,19 €

(excl. BTW)

40,16 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
135-575
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 1433,19 €
15 - 4926,57 €
50 +22,13 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow