Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC 9/125μm 2m


51 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
217 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

29,06 €

(excl. BTW)

35,16 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
135-569
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 1429,06 €
15 - 4923,26 €
50 +19,37 €

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution


KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow
Connector ALC
Fibre TypeOS1