Fabrikantnummer

Telegartner LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter, 0.2dB Insertion Loss


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

86,12 €

(excl. BTW)

104,21 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
878-2454
Fabrikantnummer:
J68071A0000
Fabrikant:
Telegartner
Land van herkomst:
DE
Aantal stuksPer stuk
1 - 186,12 €
2 - 476,58 €
5 - 968,84 €
10 - 1957,37 €
20 +49,20 €

Telegärtner TOC IP68 Outdoor Fibre Optic LC Duplex Bulkhead Adapter Sets



Standards

KenmerkWaarde
Connector TypeLC to LC
Single/MultimodeMultimode
Simplex/DuplexDuplex
Fibre Size125µm
ColourBlue, Metal
Insertion Loss0.2dB
Housing MaterialBrass
Connector Type ALC
Connector Type BLC
Series NumberJ68071A0000
SeriesTOC