Fabrikantnummer

Molex LC to LC Multimode Fibre Optic Adapter

Afbeelding representeert productcategorie


Op voorraad - levertijd 4 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

45,05 €

(excl. BTW)

54,51 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
775-4827
Fabrikantnummer:
106121-0300
Fabrikant:
Molex
Aantal stuksPer stuk
1 - 445,05 €
5 +43,70 €

Molex 8 Port LC Multimode Enhanced LC Adapter



Standards

KenmerkWaarde
Connector TypeLC to LC
Single/MultimodeMultimode
ColourBlue
Housing MaterialPolymer
Connector Type ALC
Connector Type BLC