Fabrikantnummer

RS PRO ST to SC Multimode, Single Mode Duplex Fibre Optic Adapter


34 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

8,93 €

(excl. BTW)

10,81 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
422-6032
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
DE
Aantal stuksPer stuk
1 - 148,93 €
15 - 498,45 €
50 +8,03 €

ST/SC duplex adapter



KenmerkWaarde
Connector TypeST to SC
Single/MultimodeMultimode, Single Mode
Simplex/DuplexDuplex
ColourBlue
Connector Type AST
Connector Type BSC