Fabrikantnummer

Amphenol FC to ST Multimode, Single Mode Backshell


7 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

16,58 €

(excl. BTW)

20,06 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
167-2864
Fabrikantnummer:
944 953 5300
Fabrikant:
Amphenol Fiber Optics
Aantal stuksPer stuk
1 - 416,58 €
5 - 915,92 €
10 +15,58 €

Multi-standard hybrid connections



KenmerkWaarde
Connector TypeFC to ST
Single/MultimodeMultimode, Single Mode
Connector Type AFC
Connector Type BST