Fabrikantnummer

Amphenol FC to PC Single Mode Simplex Fibre Optic Connector, 0.15dB Insertion Loss


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

14,59 €

(excl. BTW)

17,65 €

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
167-2842
Fabrikantnummer:
944 120 6000
Fabrikant:
Amphenol Fiber Optics
Aantal stuksPer stuk
1 - 1414,59 €
15 - 4914,20 €
50 +13,83 €

FC/PC connectors for single-mode fibres



KenmerkWaarde
Connector TypeFC to PC
Single/MultimodeSingle Mode
Simplex/DuplexSimplex
Insertion Loss0.15dB
Housing MaterialZirconium Dioxide
Connector Type AFC
Connector Type BPC