Fabrikantnummer
Electronics Components, Power & Connectors
Electrical, Automation & Cables
Mechanical Products & Tools
IT, Test & Safety Equipment

RS PRO SC APC Single Mode 5dB Attenuator

RS-stocknr.:
536-7926
Fabrikant:
RS PRO
RS PRO
SOA_GLOBAL.png
Bekijk alle Fibre Attenuators
54 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
119 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

12,33 €

(excl. BTW)

14,92 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 +12,33 €
RS-stocknr.:
536-7926
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
GB

Datasheets


Wetgeving en conformiteit

Land van herkomst:
GB

Productomschrijving

RS PRO SC APC Single Mode 5 dB Attenuator



Features and Benefits




Specificaties

KenmerkWaarde
Attenuation5dB
Single/MultimodeSingle Mode
Connector TypeSC
Connector PolishAPC
Length35mm
Width12.7mm
Maximum Operating Temperature+85°C
Minimum Operating Temperature-40°C
54 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
119 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

12,33 €

(excl. BTW)

14,92 €

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 +12,33 €