Fibre Optic Patch Panel Accessories

Filters

1 - 2 van 2 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Accessory Type Connector Type Optical Fibre Type Number of Ports Simplex/Duplex Single/Multimode Dimensions Height Length Width Series
RS-stocknr. 719-0848
Fabrikantnummer859-21191
FabrikantHellermannTyton
954,19 €
Each
Aantal stuks
Cassette LC to LC OM3 12 Duplex Multimode 165 x 109.6 x 27.7mm 27.7mm 165mm 109.6mm RapidNet
RS-stocknr. 719-0832
Fabrikantnummer859-40329
FabrikantHellermannTyton
482,14 €
Each
Aantal stuks
Cassette LC to LC OM3 6 Duplex Multimode 165 x 109.6 x 27.7mm 27.7mm 165mm 109.6mm RapidNet