Fibre Attenuators

Filters

1 - 20 van 36 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Attenuation Connector Type Connector Polish Length Diameter Width Maximum Operating Temperature Minimum Operating Temperature Single/Multimode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1742
FabrikantnummerAT980U04BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
4dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
RS-stocknr. 536-7881
FabrikantRS PRO
12,80 €
Each
Aantal stuks
5dB FC - 30mm 10mm - +85°C -40°C Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1743
FabrikantnummerAT980U05BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
5dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
RS-stocknr. 536-7910
FabrikantRS PRO
14,16 €
Each
Aantal stuks
10dB SC APC 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
RS-stocknr. 536-7926
FabrikantRS PRO
12,33 €
Each
Aantal stuks
5dB SC APC 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1744
FabrikantnummerAT980U06BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
6dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1716
FabrikantnummerAT920U01BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
1dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1745
FabrikantnummerAT980U07BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
7dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
RS-stocknr. 536-7932
FabrikantRS PRO
13,44 €
Each
Aantal stuks
15dB SC - 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1731
FabrikantnummerAT920U15BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
15dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1723
FabrikantnummerAT920U08BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
8dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1728
FabrikantnummerAT920U12BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
12dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
RS-stocknr. 536-8121
FabrikantRS PRO
13,44 €
Each
Aantal stuks
5dB SC - 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1735
FabrikantnummerAT980U012BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
12dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1740
FabrikantnummerAT980U02BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
2dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1746
FabrikantnummerAT980U08BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
8dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1718
FabrikantnummerAT920U03BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
3dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1741
FabrikantnummerAT980U03BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
3dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1727
FabrikantnummerAT920U11BS
FabrikantOptoplast
12,00 €
Each
Aantal stuks
11dB - UPC 35mm - - - - Single Mode
Nieuw
RS-stocknr. 222-1747
FabrikantnummerAT980U09BS
FabrikantOptoplast
11,00 €
Each
Aantal stuks
9dB LC, UPC UPC 25.4mm - - - - Single Mode