Fibre SFP Transceiver Modules

Filters

1 - 20 van 151 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Compatible Brands Network Speed Fibre Operating Mode Fibre Type Maximum Transfer Distance Maximum Data Transfer Rate Connection Port
RS-stocknr. 193-0199
FabrikantnummerGLCLHSMD10ST
FabrikantStarTech.com
883,61 €
Each
Aantal stuks
Cisco 1000Mbit/s Full Duplex - 10km - SFP
RS-stocknr. 186-3995
FabrikantnummerGLCEXSMDST
FabrikantStarTech.com
266,96 €
Each
Aantal stuks
Cisco 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 40km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 186-3983
FabrikantnummerQFXQSFPDAC1M
FabrikantStarTech.com
182,73 €
Each
Aantal stuks
Juniper 40000Mbit/s - - - 40Gbps QSFP
RS-stocknr. 186-2762
FabrikantnummerSFPH10GBC05M
FabrikantStarTech.com
54,88 €
Each
Aantal stuks
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 197-5221
FabrikantnummerQSFP-40G-SR4-S-ST
FabrikantStarTech.com
253,24 €
Each
Aantal stuks
Cisco - - Multi Mode 100m 40000Mbps -
RS-stocknr. 193-0200
FabrikantnummerMASFP10GBLR
FabrikantStarTech.com
787,04 €
Each
Aantal stuks
- - Full Duplex Single Mode 10km - SFP
RS-stocknr. 186-3996
FabrikantnummerQSFP4SFPPC3M
FabrikantStarTech.com
283,49 €
Each
Aantal stuks
MSA 40000Mbit/s - Copper - 40Gbps QSFP
RS-stocknr. 186-3984
FabrikantnummerQSFP40GPC3M
FabrikantStarTech.com
194,80 €
Each
Aantal stuks
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbps QSFP
RS-stocknr. 186-3998
FabrikantnummerGLCZXSMRGDST
FabrikantStarTech.com
320,90 €
Each
Aantal stuks
Cisco 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 70km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 197-5222
FabrikantnummerSFP-10G-BX-D-40-ST
FabrikantStarTech.com
243,78 €
Each
Aantal stuks
Cisco - - Single Mode 39911.73m 10000Mbps LC
RS-stocknr. 186-3968
FabrikantnummerSFP1000BXUST
FabrikantStarTech.com
115,88 €
Each
Aantal stuks
MSA 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 10km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 186-3962
FabrikantnummerSFP1000EXST
FabrikantStarTech.com
99,31 €
Each
Aantal stuks
MSA 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 40km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 186-3933
FabrikantnummerJD095CST
FabrikantStarTech.com
51,68 €
Each
Aantal stuks
HP 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 186-4008
FabrikantnummerQSFPH40GAO15
FabrikantStarTech.com
724,78 €
Each
Aantal stuks
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbps -
RS-stocknr. 186-3970
FabrikantnummerEXSFP10GEDA3
FabrikantStarTech.com
126,43 €
Each
Aantal stuks
Juniper 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 197-5237
FabrikantnummerJ9151E-ST
FabrikantStarTech.com
137,80 €
Each
Aantal stuks
HP - - Single Mode 10000m 10000Mbps LC
RS-stocknr. 138-5590
Fabrikantnummer453154B21ST
FabrikantStarTech.com
79,06 €
Each
Aantal stuks
HP - - - 100m 1000Mbps RJ45
RS-stocknr. 213-3227
FabrikantnummerQSFP-40G-XSR4-AR-ST
FabrikantStarTech.com
288,92 €
Each
Aantal stuks
- - - Multi Mode 400m 40000Mbps -
RS-stocknr. 138-5553
FabrikantnummerSFPGLCSXMMST
FabrikantStarTech.com
78,33 €
Each
Aantal stuks
Cisco - Half/Full Duplex Multi Mode 550m 1250Mbps LC
RS-stocknr. 196-3860
FabrikantnummerQSFPH40GACU7
FabrikantStarTech.com
833,63 €
Each
Aantal stuks
Cisco - - - - - SFP