Ethernet Media Converters

Filters

1 - 20 van 60 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Fibre Operating Mode Network Speed Fibre Type Maximum Transfer Distance Maximum Data Transfer Rate Connection Port
RS-stocknr. 789-8138
FabrikantnummerED-008
FabrikantBrainboxes
141,58 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 789-8110
FabrikantnummerED-588
FabrikantBrainboxes
268,98 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 816-4635
FabrikantRS PRO
155,67 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 789-8144
FabrikantnummerED-538
FabrikantBrainboxes
283,20 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 789-8116
FabrikantnummerES-571
FabrikantBrainboxes
443,88 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 789-8129
FabrikantnummerED-516
FabrikantBrainboxes
268,98 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 104-6163
FabrikantnummerI-7510
FabrikantICP DAS USA
128,84 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
RS-stocknr. 192-9617
FabrikantnummerPOEEXT1GAT
FabrikantStarTech.com
145,09 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10/100/1000Mbit/s - - 1000Mbps RJ45
Nieuw
RS-stocknr. 221-7266
FabrikantnummerIMC100MSFP
FabrikantStartech
146,90 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10 Mbps, 100 Mbps Multi Mode, Single Mode 100m - RJ45, SFP
Nieuw
RS-stocknr. 221-7267
FabrikantnummerIMC1GSFP
FabrikantStartech
269,50 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps Single Mode - 10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps RJ45, SFP
RS-stocknr. 192-9618
FabrikantnummerUPOESPLT1G
FabrikantStarTech.com
254,72 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10/100/1000Mbit/s - 100m 2Gbps RJ45
Nieuw
RS-stocknr. 224-2970
Fabrikantnummer1113081
FabrikantPhoenix Contact
497,20 €
Each
Aantal stuks
- - Single Mode - 1000Mbps LC
RS-stocknr. 179-8000
FabrikantnummerMCM1110SFP
FabrikantStarTech.com
105,64 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10/100/1000Mbit/s Single Mode 550m 1000Mbps RJ45, SC
RS-stocknr. 893-6821
Fabrikantnummer1241400000
FabrikantWeidmuller
352,35 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -
Nieuw
RS-stocknr. 220-8483
FabrikantnummerSLX-3EG-1SFP
FabrikantRed Lion
534,20 €
Each
Aantal stuks
Half/Full Duplex 10/100 Mbps, 1000 Mbps - 80km - RJ45
RS-stocknr. 192-9615
FabrikantnummerET91000SFP2C
FabrikantStarTech.com
164,48 €
Each
Aantal stuks
- - - - - RJ45, SFP
Nieuw
RS-stocknr. 221-7276
FabrikantnummerPOEINJ30W
FabrikantStartech
146,90 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10/100/1000 Mbps Multi Mode, Single Mode 100m - Ethernet, RJ45, USB 2.0
Nieuw
RS-stocknr. 221-7268
FabrikantnummerIMC1GSFP30W
FabrikantStartech
282,50 €
Each
Aantal stuks
Full Duplex 10 Mbps, 100Mbps, 1000 Mbps Multi Mode, Single Mode - - RJ45, SFP
RS-stocknr. 186-3928
FabrikantnummerMCM110ST2GB
FabrikantStarTech.com
100,41 €
Each
Aantal stuks
Half/Full Duplex - Multi Mode 2km 10/100Mbps RJ45, SC
RS-stocknr. 789-8132
FabrikantnummerED-038
FabrikantBrainboxes
164,47 €
Each
Aantal stuks
- - - - - -