Startech

Computing & Peripherals

1 - 20 van 23 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • 22,86 €Each
Startech N300 PCIe Wireless Adapter
  • InterfacePCIe
  • Wireless ConnectivityWiFi
  • WiFi RatingN300
  • WiFi Standard802.11b, 802.11g, 802.11n
  • WiFi Band2.4GHz
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Wireless Adapters & WiFi dongles
Nieuw
  • 186,45 €Each
Nieuw
  • 93,34 €Each
Startech USB C to DisplayPort Adapter, USB 3.1, 2 Supported Display(s) - 7680 x 4320
  • USB StandardUSB 3.1
  • USB Connection TypeUSB C
  • Number of Displays Supported2
  • Video Connection TypeDisplayPort
  • Thunderbolt Connector TypeThunderbolt 3
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Video Adapters
Nieuw
  • 553,70 €Each
Startech, 8 port Unmanaged Gigabit Switch, PoE
  • ModelIESC1G80UP
  • Number of Ports8
  • Switch TypeUnmanaged
  • PoE - Power Over EthernetYes
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Network Switches
Nieuw
  • 209,50 €Each
Startech Dual Monitor 5K Thunderbolt 3 Laptop Docking Station with DisplayPort - 1 x USB ports, USB A, USB C
  • Bus TypeThunderbolt 3
  • USB StandardUSB 3.0
  • Video Connection TypeDisplayPort
  • Number of USB Ports1
  • USB Connection TypeUSB A, USB C
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 254,25 €Each
Startech RJ45, SFP Ethernet Media Converter, Multi Mode, 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps, Full Duplex
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Network Speed10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Connection PortRJ45, SFP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 155,94 €Each
Startech 2 Port HDMI KVM Switch
  • Number of Ports2
  • Number of Displays Supported1
  • Number of Video Outputs2
  • Video Connection TypeHDMI
  • Dimensions140 x 72 x 15.7mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie KVM Switches
Nieuw
  • 203,40 €Each
Startech Dual Monitor 4K Thunderbolt 3 Laptop Docking Station with HDMI - 2 x USB ports, USB A
  • Bus TypeThunderbolt 3
  • Video Connection TypeHDMI
  • USB StandardUSB 2.0, USB 3.0
  • Number of USB Ports2
  • USB Connection TypeUSB A
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 146,90 €Each
Startech RJ45, SFP Ethernet Media Converter, Single Mode, 10 Mbps, 100 Mbps, Full Duplex 100m
  • Network Speed10 Mbps, 100 Mbps
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Connection PortRJ45, SFP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 146,90 €Each
Startech Ethernet, RJ45, USB 2.0 Ethernet Media Converter, Multi Mode, 10/100/1000 Mbps, Full Duplex 100m
  • Network Speed10/100/1000 Mbps
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Connection PortEthernet, RJ45, USB 2.0
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 269,50 €Each
Startech RJ45, SFP Ethernet Media Converter, Single Mode, 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps, Full Duplex
  • Network Speed10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Maximum Data Transfer Rate10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps
  • Connection PortRJ45, SFP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 282,50 €Each
Startech RJ45, SFP Ethernet Media Converter, Multi Mode, 10 Mbps, 100Mbps, 1000 Mbps, Full Duplex
  • Network Speed10 Mbps, 100Mbps, 1000 Mbps
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Connection PortRJ45, SFP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 90,40 €Each
Startech 2048 x 1280, 3840 x 2160 USB-C Laptop Docking Station with HDMI, VGA - 2 x USB ports, USB A, USB C
  • Bus TypeUSB-C
  • Video Connection TypeHDMI, VGA
  • USB StandardUSB 3.2
  • Number of USB Ports2
  • USB Connection TypeUSB A, USB C
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 282,50 €Each
Startech RJ45 Ethernet Media Converter, 10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps, Full Duplex 100m
  • Network Speed10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Connection PortRJ45
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • 452,68 €Each
Startech Triple Monitor 4K USB-C Laptop Docking Station with DisplayPort, HDMI - 6 x USB ports, USB A, USB C
  • Bus TypeUSB-C
  • USB StandardUSB 3.1
  • Video Connection TypeDisplayPort, HDMI
  • Number of USB Ports6
  • USB Connection TypeUSB A, USB C
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 328,26 €Each
Startech, 5 port Unmanaged Gigabit Switch, PoE
  • ModelIESC1G50UP
  • Number of Ports5
  • Switch TypeUnmanaged
  • PoE - Power Over EthernetYes
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Network Switches
Nieuw
  • 328,26 €Each
Startech Dual Monitor 4K Laptop Docking Station with HDMI - 3 x USB ports, USB A, USB C
  • USB StandardUSB 3.0
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of USB Ports3
  • USB Connection TypeUSB A, USB C
  • Number of Displays Supported2
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 328,38 €Each
Startech, 6 port Unmanaged Gigabit Switch, PoE
  • ModelIES1G52UPDIN
  • Number of Ports6
  • Switch TypeUnmanaged
  • PoE - Power Over EthernetYes
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Network Switches
Nieuw
  • 90,63 €Each
Startech 4K USB-C Adapter with HDMI - 3 x USB ports, USB A, USB C
  • Bus TypeUSB-C
  • Video Connection TypeHDMI
  • USB StandardUSB 3.1
  • Number of USB Ports3
  • USB Connection TypeUSB A, USB C
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Laptop Docking Stations
Nieuw
  • 226,23 €Each
Startech RJ45 Ethernet Extender, 10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps, Full Duplex 100m
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Network Speed10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Connection PortRJ45
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
02 528 07 70