Legrand

Networking & Connectivity

Categorieën

Networking & Connectivity
1 - 6 van 6 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • 126,88 €Each
Legrand 24 Port LC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 111,65 €Each
Legrand 12 Port SC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 268,20 €Each
  • 106,27 €Each
Legrand 12 Port SC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 355,10 €Each
  • 133,20 €Each
Legrand 24 Port LC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
02 528 07 70