Legrand

Computing & Peripherals

1 - 7 van 7 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • 126,88 €Each
Legrand 24 Port LC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 111,65 €Each
Legrand 12 Port SC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 268,20 €Each
  • 106,27 €Each
Legrand 12 Port SC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 355,10 €Each
  • 133,20 €Each
Legrand 24 Port LC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Patch Panels
  • 29,00 €Each
Legrand 7 Port
  • Number of Ports7
  • Dimensions117.5 x 60.1 x 17.4mm
  • Weight45g
  • Depth60.1mm
  • Height17.4mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Splitters & Switches
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
02 528 07 70